Pracuj z nami

Zatrudniamy blisko 30 osób i działamy na rynku od 20 lat. Jesteśmy regionalnym liderem usług internetowych dla biznesu. Zajmujemy się budowaniem wizerunku firm w Internecie, budowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania przedsiębiorstwami (CRM, ERP) oraz systemów dla oświaty np. mobiDziennik.

Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. wsparcia systemów informatycznych

Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych


Prosimy o dopisanie na przesłanych ofertach pracy: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WizjaNet sp. z o.o., 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471837042 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji.


W ramach procesu rekrutacji administratorem danych osobowych jest: WizjaNet Sp. z o.o., 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471837042

Przesłane dane osobowe przetwarzane są tylko w celu rekrutacji przez Administratora. Osobie zgłaszającej chęć pracy przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do usunięcia danych.

Mokate Ingredients
Iturri Poland Sp. z o. o.
LAKMA STREFA Sp. z o.o.
Hollert Naturfelle - Der Fellmann
poczta@wizja.net Sekretariat: +48 33 496 30 00